Galeria

Firma

Podstawą działalności firmy ZPC BOX jest produkcja najwyższej jakości ciastek ptysiowych, które dzięki tradycyjnej recepturze oraz najbardziej zaawansowanej technologii dostępnej na rynku, znalazły uznanie w Polsce i na świecie.

Działalność ZPC BOX rozpoczęła się w 1991 roku od polewania ciastek kruchych czekoladą. Z biegiem lat zaczęto również produkować ciastka kruche, pierniki i biszkopty, a asortyment stale się powiększał. W 2002 roku rozpoczęto produkcję ciastek ptysiowych: ,,Słomka Ptysiowa” z cukrem oraz ,,Groszku Ptysiowego”.

Zainteresowanie tymi produktami przerosło najśmielsze oczekiwania. Pozwoliło to na dalszy rozwój firmy,  czego zwieńczeniem jest oddana w 2012 roku, hala z najnowocześniejszą, w pełni zautomatyzowaną linią produkcyjną oraz otrzymanie najwyższego poziomu certyfikatu zarządzania jakością : IFS Higher Level.

 

 

 

Słomka Ptysiowa, słomka ptysiowa, Groszek Ptysiowy, Ciastka Ptysiowe, Paluch Ptysiowy, Ciastko Ptysiowe, Słomka z boxa, Słomka Ptysiowe z cukrem, Słomka w Torebkach, Słomka mini, słomka mini max, Ciastka Francuska, Francuzy, Domowe, Kruche, Ciastka Domowe.

Flagi